Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HM-5484-5000VA (5000Вт) 48V 80A MPPT 120-450V
Артикул LP13252
Описание товара
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HM5484 - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення. Модель LPW-HM5484 гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор). Гібридний ДБЖ LPW-HM5484 оснащений МРРТ контролером, має потужність 4000W і вхідну напругу 170-280V. Обираючи ДБЖ гібридного типу, слід звернути увагу на те, що це не тільки забезпечить техніку та електроніку необхідним безперебійним електроживленням, але і дасть можливість отримати додатковий дохід, завдяки участі в програмі "Зелений тариф".