Мережевий інвертор Deye SUN-60K-G04 4 МРРТ, 60 кВт, Wi-Fi моніторинг, Anti-PID функція
Артикул LP25483
Описание товара
Переваги:
  • Потужність до 60 кВт з підтримкою PV масивів до 78 кВт
  • Широкий робочий діапазон вхідної напруги: 200–850 В, старт із 250 В
  • 4 MPPT трекери, кожен з допустимим струмом до 40 А (коротке замикання – до 60 А)
  • Наявність 12 вхідних каналів забезпечує гнучке підключення сонячних панелей
  • Регульований коефіцієнт потужності від -0,8 до +0,8 (>0,99)
  • Інтелектуальне охолодження на основі вентиляторів зі змінною швидкістю
  • Вбудований захист від дугових розрядів, струмів витоку, блок Anti-PID
  • Підтримка дистанційного керування генерацією потужності
  • Стійкість до роботи на висоті до 4000 м і в широкому діапазоні температур: від -25 до +60°C