Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1000VA (1000Вт) 12V 40A MPPT 20-150V OFF GRID
Артикул LP30589
Описание товара
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • може працювати без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
  • Сонячні панелі;
  • Мережа;
  • Акумуляторні батареї.
  • Свинцево-кислотні батареї (AGM, AGM MG);
  • Гелеві батареї (Gel Batteries);
  • Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4).
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
  • домашня сонячна електростанція;
  • системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання тощо;
  • для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій;
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
  • у разі затінення частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації роботи акумулятора;
  • функція холодного запуску.
Характеристики
Вага, кг: 3,5
Тип: гібридний
Потужність, VA/W: 1000/1000
Форма вхідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 170-280
Номінальна вхідна напруга (AC), V: 230
Вихідна напруга, V: 230±5%