Сонячна панель для відеоспостереження з акумулятором GreenVision GV-004-80W-32Ah
Артикул LP24537
Описание товара
Сонячна батарея потужністю 80W генерує постійний струм (12V). Блок живлення камери DC12V розташований безпосередньо на кронштейні.
Які типи камер можна підключати до сонячної панелі 12V?
  • Вуличні, купольні або антивандальні IP-камери;
  • Бездротові IP Wi-Fi камери;
  • Камери відеоспостереження із SIM карткою 4G.
Як працює система автономного відеоспостереження на сонячних батареях?
  1. Камера відеоспостереження отримує живлення від сонячної панелі у світлий час доби.
  2. Вночі та в похмуру погоду камера забезпечується електроенергією від акумулятора 32Ah. За умови споживання обладнанням струму не більше 2А, ємності акумулятора вистачає на 3 - 4 доби.
Де можна встановлювати автономне відеоспостереження на сонячних батареях?
Раціонально встановлювати камери відеоспостереження на сонячних панелях у місцях, де спостерігаються часті та тривалі відключення електроенергії або неможливо прокласти кабель живлення до мережі 220V.
Бездротову вуличну камеру відеоспостереження із сонячною панеллю може бути встановлено:
  • на будівельних майданчиках;
  • у гаражі або на парковці;
  • для контролю безпеки мобільної кав'ярні або пересувного торгового майданчика;
  • у зонах відпочинку (пляжі, ігрові майданчики, відкриті спортивні комплекси та інше);
  • у парках, природоохоронних комплексах, заповідниках та інших об'єктах.
7 причин купити сонячну панель для камери відеоспостереження GreenVision
  1. Монокристалічна сонячна панель потужністю 80Вт забезпечує високу генерацію для стабільного електроживлення камери та заряджання акумулятора у світлий час доби.