Сонячна панель Risen Energy RSM144-9-550M. 550Вт (35 профіль, монокристал)
Артикул LP30072
Описание товара
Монокристалічні сонячні панелі Risen Energy RSM144-9-550M
  • використовують у сонячних електростанціях для генерації електроенергії.
Сонячні панелі на будинок 550W Risen Energy RSM144-9-550M мають стійку конструкцію, яка витримує сильний вітер, снігові навантаження та інші несприятливі погодні умови. Офіційна гарантія виробника - 120 місяців.
Температурний коефіцієнт Pmax (Вт/°C) сонячних панелей дорівнює -0,35%. Можна створювати системи із сумарною напругою до 1500 В. Фотоелементи поміщено в раму з анодованого алюмінію і покрито загартованим склом. Розподільну коробку модуля захищено від зовнішніх впливів навколишнього середовища відповідно до стандарту IP68.