Контролер доступу GV-CEM-001-125
Артикул LP4175
Описание товара
Контролер доступу GV-CEM-001-125 підтримує роботу з картами і ключами EM 125 кГц. Пам"ять контролера розрахована на 2000 карт користувачів.
Безконтактний зчитування коду з ключа (карти) - 30мм (в комплекті майстер карта для запису в пам"ять контролера кодів ключів і користувачів). Затримка від 1 до 99 секунд.
Джерело живлення DC12V (70 мА).
Матеріал виготовлення корпусу - металевий сплав. Габаритні розміри: 115х40х25 мм
& nbsp;
Характеристики
Тип: контролери доступу
Вид встановлення: накладний
Для встановлення: в приміщенні
Індикація: Proximity TK4100, ABS 125 кГц