Контролер доступу GV-CEM-008-T12EM-W
Артикул LP20124
Описание товара
Автономна сенсорна клавіатура/контролер доступу (СКУД) із вбудованим зчитувачем карт та брелоків EM-Marine (125 kHz) з можливістю роботи з мобільним додатком. Є підсвічування клавіатури, способи розблокування: програма, код, карта;
Технічні характеристики:
  • Тип - контролери доступу,
  • Формат карт - EM-Marine 125 кГц,
  • Час відкриття дверей - від 0 до 99 сек,
  • Дальність зчитування ключа - 2-5 см,
  • Вигляд монтажу - накладний,
  • Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
  • Індикація є,
  • Ємність - 2000,
  • Призначення - управління електрозамком,
  • Ступінь захисту - IP67,
  • Харчування - 12V/40mA,