Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-VHY-G5532-5500VA (5500Вт) 48V 60A MPPT 120-450V ON-OFF GRID
Артикул LP19463
Описание товара
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-VHY-G5532
  • Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
  • ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
  • у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • функція стабілізації в широкому діапазоні вхідної напруги - 170-280 V;
  • ККД – до 98%;
  • Вихідна напруга - 208/220/230/240±1% V;
  • Потужність - 5500/5500 VA/W;
  • Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
Характеристики
Вага, кг: 15,215
Потужність, VA/W: 5500/5500
Форма вхідної напруги: правильна синусоїда
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 170-280
Вихідна напруга, V: 208/220/230/240±1%
Номінальна напруга АКБ, V: 48
Частотний діапазон, Hz: 50/60±5 (налаштовується)
Час перемикання, мс: 10
Струм заряду від мережі, A: 40
Номінальний струм заряду (AC+PV), A: 40
Максимальний струм заряду (AC+PV), A: 60
Номінальна вхідна напруга від панелей, V: 360
Максимальна вхідна напруга від панелей, V: 500
Максимальна потужність панелей, W: 6500
Струм заряду від панелей, A: 60
Кількість MPPT трекерів, шт: 2
Діапазон напруг MPPT, V: 120-450
Максимальна напруга МРРТ (DC), V: 500
Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A: 13A*2MPPT