Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 - 1612Wh, NCM Li-ion батарея (DELTAMAX1600-EU)
Артикул DELTAMAX1600-EU
Описание товара
EcoFlow DELTA Max 1600- портативна зарядна станція, 1612 Вт-год, потужність 1600 Вт, 2500 Вт в режимі X-Boost, NCM Li-ion батарея, 500 циклів роботи, вага 22 кг, 2 рокі гарантії.
Особливості:
Швидке подвійне заряджання: заряджайте від 0 до 80% за 1 годину. Або отримайте до 3600 Вт, поЄднавши заряджання змінним струмом і розумний генератор EcoFlow.
Забезпечте живлення кількох пристроїв: шукаЄте щось для живлення таких потужних пристроїв, як ваш холодильник і сушильна машина? Завдяки X-Boost DELTA Max 1600 з легкістю впораЄться з пристроями потужністю до 2500 Вт.
Портативний сонячний генератор: залишайтеся під напругою, незважаючи ні на що. DELTA Max підключаЄться до двох сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт, щоб забезпечити максимальну швидкість заряджання від сонячних батарей 800 Вт.
Завантажити APP з оф.сайту
Характеристики:
  • ємність: 1612 Вт-год
  • Спосіб зарядки: розетка змінного струму, автомобільний адаптер 12 В, сонячна панель, розумний генератор, розумна додаткова батарея
  • Температура заряду: Від 32 до 113°F (0 до 45°C)
  • Температура розряду: Від -4 до 113°F (від -20 до 45°C)
  • Час повної зарядки: 1,6 години (змінний струм) 16,8 години (автомобільний зарядний пристрій 12 В) 4,5-9 годин (з використанням 4x 110 Вт сонячних панелей) 3,4-6,8 годин (з 4x 160 Вт сонячними панелями) 2,5-5 годин (з 2 x 400 Вт сонячними панелями)
  • Хімія акумулятора: NCM Li-ion батарея
  • ЖиттЄвий цикл: 500 циклів до 80%+ Ємності
  • Тестування та сертифікація: CE WEEE CTP RCM KC
  • Вхід заряду змінного струму (живлення): Зарядка X-Stream (макс. 1600 Вт)
  • Вхід заряду змінного струму (напруга та сила струму): 220-240 В ~ 50 Гц/60 Гц, 10 А
  • Вхід сонячного заряду: 11-100 В 13 А макс., 800 Вт макс
  • Вхід для зарядки від автомобіля: ПідтримуЄ акумулятор 12 В/24 В, за замовчуванням 8 А
  • Вихід змінного струму (x4): Чиста синусоїда, загальна потужність 2000 Вт (стрибок 4600 Вт), 230 В ~ (50 Гц/60 Гц)
  • Максимальна потужність пристроїв, що підтримуЄться X-Boost: 2500 Вт
  • Вихід USB-A (x2): 5 В 2,4 А, макс. 12 Вт на порт
  • Швидке заряджання через USB-A (x2): 5 В/2,4 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А, 18 Вт Макс.
  • Вихід USB-C (x2): 5/9/12/15/20 В 5 А, 100 Вт макс
  • Вихід автомобільного зарядного пристрою (x1): 12,6 В/10 А, 126 Вт макс
  • Вихід DC5521 (x2): 12,6 В/3 А, на порт