Сонячна панель EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W)
Артикул SOLAR400W
Описание товара
EcoFlow 220W Solar Panel Портативна сонячна панель, 400 Вт, IP68, вага 16 кг, гарантія 12 місяців.
Особливості:
Дуже ефективний
Сонячна панель Ця цілісна складна сонячна панель потужністю 400 Вт ідеально підходить для дому, кемпінгу та життя поза мережею. Завдяки високій сонячній потужності та покращеному рейтингу ефективності 23% ви можете заряджати свою портативну електростанцію ще швидше, ніж раніше.
Чохол із підставкою
Міцний та легкий
Всепогодний
Складаний та портативний
Завдяки компактній конструкції ця сонячна панель потужністю 400 Вт заощаджує місце при транспортуванні та зберіганні. Легко налаштувати для заряджання портативної електростанції. Коли ви будете готові до роботи, швидко складіть панель і вставте її в захисний чохол, щоб прибрати фургон або автомобіль.
Характеристики:
  • Ефективність: 22.60%
  • Тип роз'єму: MC4
  • Холоста напруга: 48 В (Vmp 41В)
  • Струм короткого замикання: 11A (Imp 9.8A)
  • Вага: Сонячна панель: 16 кг
  • Вага (з підставкою): приблизно 19 кг
  • Гарантія: 12 місяців
Що в коробці:
  • Cонячна панель EcoFlow 400W Solar Panel