Сонячна батарея EcoFlow 160W Solar Panel (EFSOLAR160W)
Артикул EFSOLAR160W
Описание товара
EcoFlow 160W Solar Panel Портативна сонячна панель, 160 Вт, IP68, монокристалічний кремній, вага 5.6 кг, гарантія 12 місяців.
Особливості:
Портативна та складана
Сонячна панель EcoFlow 160 Вт є портативною, складною та компактною, її вага складає всього 5,6 кг. Від кемпінгу до активного відпочинку розгорніть сонячну панель і почніть збирати сонячну енергію за лічені секунди.
Інтелектуальна сонячна енергія
Сонячна панель EcoFlow потужністю 160 Вт призначена для вироблення максимальної потужності будь-якої доби в поєднанні з електростанцією EcoFlow. Сонячна панель має високий ККД перетворення 21-22%, а алгоритм електростанції EcoFlow MPPT забезпечує підвищену продуктивність у холодних та хмарних умовах у межах робочого діапазону.
Міцний, пило- та водостійкий
Сонячна панель EcoFlow 160 Вт має клас захисту від пилу та води IP68, що завдяки безшовній цільній конструкції робить її ідеальною для активного відпочинку, наприклад, для кемпінгу та походів. Плівка ETFE забезпечує додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання, подовжуючи термін служби продукту.
Чохол із підставкою
Характеристики:
  • Номінальна потужність: 160W (+/-5W)
  • Ефективність: 21%- 22%
  • Тип роз'єму: MC4
  • Тип клітини: Монокристалічний кремній
  • Холоста напруга: 21.4V (Vmp 18.2V)
  • Струм короткого замикання: 9.6 A (Imp 8.8 A)
  • Робоча температура та температура зберігання: -20° C до 85° C
  • Розміри у розгорнутому вигляді: 157 x 68 x 2.4 см
  • Розміри у складеному вигляді: 42 Ч 68 Ч 2.5 см
  • Вага: Сонячна панель: 5,6 кг
  • Вага: в упаковці: 7 кг.
  • Гарантія: 12 місяців
Що в коробці:
  • Сонячна панель EcoFlow 160W Solar Panel