Сонячна батарея EcoFlow 110W Solar Panel (EFSOLAR110N)
Артикул EFSOLAR110N
Описание товара
EcoFlow 110W Solar Panel Портативна сонячна панель, 110 Вт, IP68, монокристалічний кремній, вага 4 кг, гарантія 12 місяців.
З сонячною батареЄю на 110 Вт від EcoFlow ви не будете залежати від розетки. За допомогою ціЄї батареї, яка складаЄться з високопродуктивних фотоелементів та монокристалічного кремнію, можна заряджати портативні генератори та електроніку.
Особливості:
Потужна портативна
Самостійна
Водонепроникна та міцна
Складіть і вперед
Характеристики:
  • Номінальна потужність: 110W (+/-5W)
  • Ефективність: 22%- 23%
  • Тип роз'Єму: MC4
  • Тип клітини: Монокристалічний кремній
  • Холоста напруга: 21.8 B (Vmp18.4 B)
  • Струм короткого замикання: 6.3A (Imp 6.0A)
  • Робоча температура та температура зберігання: -20° C до 85° C
  • Розміри у розгорнутому вигляді: 178.5 х 42 х 2.5 см
  • Вага: Сонячна панель: 4 кг
  • Вага: в упаковці: 6 кг.
  • Гарантія: 12 місяців
Що в коробці:
  • Сонячна панель EcoFlow 110W Solar Panel