Роз'єм кабельний Neutrik NBNC75BLP9X
Артикул 528556
Описание товара
Neutrik NBNC75BLP9X Роз'єм кабельний BNC 75 Ом
К-ть в упаковці: 100 шт
Характеристики:
  • Кабельний конектор BNC 75 Ом (rearTWIST UHD)
  • Inner conductor < 0,9 mm
  • Insulator < 3,8 mm
  • Cable O.D. < 6,3 mm
  • Pin crimp 1.07 mm square
  • Hex crimp 6,47 mm