PTZ камера Avmatrix PTZ1270-12X-NDI
Артикул PTZ1270-12X-NDI
  • Об'єктив із збільшенням 12X
  • Вихідні інтерфейси: HDMI, 3G-SDI, LAN, NDI HX
  • Лінійний аналоговий стерео аудіо вхід 3.5мм
  • Підтримка протоколів управління VISCA, PELCO-D, PELCO-P
  • LAN порт для стрімінгу за протоколами RTMP, RTSP та Onvif
  • Живлення по POE
Технічні характеристики:
Модель
  • PTZ1270-12X-NDI
  • Стрімінг RTSP/RTMP, ONVIF
  • Підтримка POE
  • Підтримка NDI HX
Аудіо вхід
  • SDI/HDMI до 1080p60
Об'Єктив
  • 12X, f=3.9~46.8mm
Інші параметри
  • Вхідна напруга 12В
  • Струм 1А
  • Робоча вологість 20% ~ 80% RH (без конденсації)
  • Вологість зберігання 20% ~ 95% RH (без конденсації)
  • Розміри 150 х 150 х 167.5 мм