PTZ камера Avmatrix PTZ1270-12X
Артикул PTZ1270-12X
Описание товара
Основні можливості
  • Об'Єктив із збільшенням 12X
  • Вихідні інтерфейси: HDMI, 3G-SDI, LAN
  • Лінійний аналоговий стерео аудіо вхід 3.5мм
  • Підтримка протоколів управління VISCA, PELCO-D, PELCO-P
  • LAN порт для стрімінгу за протоколами RTMP, RTSP та Onvif
Технічні характеристики:
Модель
  • PTZ1270-12X
Відео виходи
  • SDI, HDMI
LAN порт
  • Стрімінг RTSP/RTMP, ONVIF
Аудіо вхід
Інтерфейси керування
  • RS232 (вхід та вихід), RS485 (вхід)
Протоколи управління
  • VISCA/Pelco-D/Pelco-P
Відео формати
  • SDI/HDMI до 1080p60
Об'єктив
  • 12X, f=3.9~46.8mm
  • 72.5°(широкий), 6.3°(теле)
  • F1.8 - F2.4
Сенсор
  • 1/2.8" HD CMOS датчик високої якості
  • 16:9, 2.07 мегапікселя
  • Мінімальна освітленість 0.5Lux (F1.8, AGC ON)
  • Цифровий зум 10X
Шумоподавлення
  • 2D и 3D DNR
Сигнал/шум (SNR)
  • >55дБ
Баланс білого
  • Авто / Ручний/ Одним натисканням/ 3000K/ 4000K/5000K/6500K
Широкий динамічний діапазон (WDR)
  • Вимк/ Динамічна настройка рівня
Регулювання параметрів відео
  • Яскравість, Колір, Насиченість, Контраст, Чіткість, Режим Ч/Б, Гамма криві
Інші режими роботи камери
  • Автоматичні: фокус, діафрагма, електронний затвор, компенсація зворотного засвічення (BLC)
Параметри PTZ
Кути поворотів (Pan/Tilt)
Швидкість поворотів
Кількість установок
Інші параметри
  • Вхідна напруга 12В
  • Струм 1А
  • Робоча вологість 20% ~ 80% RH (без конденсації)
  • Вологість зберігання 20% ~ 95% RH (без конденсації)
  • Розміри 150 х 150 х 167.5 мм