Панельний роз'єм BNC Neutrik NBNB75GLP9
Артикул 238133
Описание товара
Neutrik NBNB75GLP9 Панельний роз'єм BNC 75 Ом під обтиск кабелю, заземлений. Inner conductor < 0,9 mm, Insulator < 3,8 mm, Cable O.D. < 6,3 mm (Pin crimp 1,6 mm square, Hex crimp 6,47 mm). Сумісні кабелі: Belden 1505A, Belden 8241F, Canare L-4CFB, CommScope 5565, Draka 0.8/3.7 AF, Draka 755-801 (803, 804), Gepco VPM2000, Suhner S04263, Sommer 600-0451