Корпусна (боксова) 12x камера Minrray UV1201C2 виходи SDI HDMI LAN
Новинка
Артикул UV1201C2
Описание товара
Відео огляд Full HD корпусна (боксова) камера UV1201
Висока чіткість зображення
Підтримка кількох відеовиходів
Широка сфера застосування
Основні характеристики:
Технічні характеристики
Камера та об'єктив
  • Модель: UV1201C2
  • Сенсор зображення: 1/2.8 дюйма, HD CMOS
  • Ефективні пікселі: 2.07 млн, співвідношення 16:9
  • Відеовиходи: HDMI/SDI
  • Роздільна здатність відео:
    • 1080P 60/50/30/25
    • 1080P 59.94/29.94
    • 720P 60/50/29.97
  • Оптичний зум: 12X
  • Кут огляду: 7.2° (N) - 68.8° (W)
  • Фокусна відстань: 4.34 - 52.08 мм
  • Діафрагма: F1.85 - F2.43
  • Цифровий зум: 16X
  • Мінімальне освітлення: 0.5 люкс (F1.8, AGC увімкнено)
  • Шумозниження: 2D та 3D
  • Фокус: Авто/Ручний/Одноразове налаштування
  • Режим діафрагми: Авто/Ручний
  • BLC (компенсація заднього світла): Увімк./Вимк.
  • Динамічний діапазон: Вимкнено / Регулювання рівня
  • Співвідношення сигнал/шум (SNR): >55 дБ
Інтерфейси вводу/виводу
  • Відеовиходи: HDMI, SDI, LAN
  • Подвійний відеопотік: Так
  • Формати відеокодування: H.265, H.264
  • Інтерфейс керування: RS485
  • Протоколи керування: VISCA, Pelco-D, Pelco-P
  • Мережевий інтерфейс: 100M LAN (10/100BASE-TX), POE
  • Мережеві протоколи: SRT, RTSP, RTMP, ONVIF, GB/T28181
  • Додаткові можливості: Дистанційне оновлення, перезапуск, скидання налаштувань
Живлення
  • Інтерфейс живлення: DC12V, POE
  • Вхідна напруга: DC12V ±10%
  • Споживаний струм: 400 мА (макс.)
  • Споживана потужність: 4.8 Вт (макс.)
Інші параметри
  • Вологість зберігання: 20% 95%
  • Робоча вологість: 20% 80%
  • Розміри: 155.7 мм х 70 мм х 70 мм
  • Вага: 0.7 кг
  • Середовище використання: В приміщенні
Комплектація
  • Стандартні аксесуари: Блок живлення 12V/1A, інструкція, гарантійна карта