Лампа металогалогенна короткодугова Osram SHARXS HTI 1500W/D7/60 SFC10-4 VS1
Артикул 4008321285294
Описание товара
  • Потужність 1 500 ватт.
  • Колірна температура 6000K.
  • Термін служби 750 годин.
Особливості сімейства продуктів
  • Висока ефективність завдяки технології короткої дуги
  • Можливість гарячого перезапуску
  • Цоколь з попереднім фокусуванням для точного встановлення лампи
Застосування Osram SharXS HTI
  • концертні та театральні світлові прилади;
  • світлові прилади клубів і дискотек;
  • архітектурна підсвітка.
Техніка безпеки при роботі з металогалогенними лампами
  • Відповідні фільтри повинні забезпечити зниження УФ-випромінювання до прийнятного рівня.
  • У разі розбиття лампи вивільняється ртуть. Необхідно дотримуватися особливих заходів безпеки.
Характеристики:
  • Виробник: Osram
  • Країна виробник: Чехія
  • Максималь: 1500 Вт
  • Напруга: 110 В
  • Рефлектор: Ні
  • Тип лампи: Металогалогенні
  • Тип цоколя: Двоцокольний
  • Габаритні розміри
    • Діаметр: 24.5 мм
    • Довжина: 136 мм