Комплект відеоспостереження GreenVision GV-K-W64/12 2MP (Lite)
Артикул LP19958
Описание товара
Тип - комплекти відеоспостереження, Застосування - зовнішнє, Кількість камер - 12 шт, Тип камер - GHD, Тип корпусу - антивандальний, циліндричний, Тип реєстратора - GHD, Процесор - , Кількість камер, що підключаються - 12 шт, Тип підтримуваних камер – AHD, TVI, Аналог CVBS, IP, Макс. об'єм HDD - 6 TB, Кількість підтримуваних HDD - 1 шт, Ethernet LAN - 10/100 Mbit, Кодек стиснення - H.264, H.265, Відеовихід - VGA, HDMI (MAX 4K), Роздільна здатність - 1920x1080, Підтримувані реєстратором МР – 1, 1.3, 1.4, 2, 2.1, 2.4, 3, 4, 5; Управління поворотними камерами - є, Кількість USB портів - 2 шт, Операційна система - Linux, Живлення - 12V 2000mA, Тип об'єктиву - фіксований, Підсвічування - 20/30 м, Роздільна здатність зображення - 1920x1080, Кількість МР - 2.0, Кут огляду 80 град., фокусна відстань - 3.6 мм.