IP камера вулична 5MP POE SD-карта GreenVision GV-184-IP-IF-COS50-80 VMA
Артикул LP21339
Описание товара
Галузь застосування
  • контроль робочого часу співробітників і багато іншого.
Представлена модель має нові інтелектуальні можливості для більш ефективного користування:
  • PID - Виявлення вторгнень по периметру
  • LCD - Виявлення перетину ліній
  • SOD - Функція виявлення стаціонарних об'єктів
  • PD/VD - Функція виявлення людей, що рухаються в заздалегідь визначеній зоні
  • FD - Розпізнавання осіб
  • CC - Функція перехресного підрахунку часу переміщення об'єктів чи людей віртуальними лініями
  • HM - Функція "теплова карта" виділяє області із найбільшою концентрацією людей
  • RSD - Виявлення рідкісних звуків (плач дитини, гавкіт собаки, постріл і т.п.)
  • LPD - Визначення номерних знаків
  • ANR - Удосконалена система підключення, з'єднання та передачі сигналу
  • power in-out - при живленні камери від POE, на кабель живлення "12В" видається 12В від самої камери для живлення зовнішніх пристроїв (наприклад, додаткових датчиків).
Технічні характеристики
  • Роздільна здатність зображення (2880х1620);
  • Об'єктив моторизований варифокальний з фокусом 5 ~ 50 мм;
  • Світлочутливість камери - [Мин. чувствительность, Lux] Lux;
  • Модель обладнана вбудованим інфрочервоним підсвічуванням дальністю 80 метрів;
  • Управляється з мобільних пристроїв за допомогою спеціального додатку для iPhone і Android;
  • Тип корпусу - [Тип корпуса].
Додатково камера має 1 аудіовхід та 1 аудіовихід для запису та відтворення відео зі звуком, 1 тривожний вхід та 1 тривожний вихід з релейним комутаційним струмом (300mA - 1 А 12V DC) для підключення до СКУД.