IP камера бі-спектральна тепловізійна 5MP SD-карта GreenVision GV-198-IP-IF-DOS50-40 (Ultra AI)
Артикул LP24728
Описание товара
Вулична IP камера відеоспостереження працює у широкому температурному діапазоні.
Тепловізійні камери відеоспостереження – що це і для чого використовують?
  • людей та їх дії, наприклад, куріння;
  • транспортні засоби, наприклад, працюючий двигун;
  • загоряння або осередки спалаху.
Висока точність виявлення за умов низької видимості.
Як працює тепловізійна камера у дощовий день?
Висока ефективність використання на стратегічних об'єктах.
  • сигналізація про зміну температури;
  • алгоритм виявлення пожежі.
Підключити та налаштувати камеру досить просто через браузер або мобільний додаток - GVSS.
Характеристики
Застосування: зовнішнє
Тип корпусу: циліндричний
Підсвічування, м: 50
Main Stream: Оптичний модуль:50Hz@25fps; 5MP(2592x1944),4MP(2592x1520),3MP(2304x1296),1080P(1920x1080), 960P(1280*960),720P(1280x720), 60Hz@30fps; 5MP(2592x1944),4MP(2592x1520),3MP(2304x1296),1080P(1920x1080), 960P(1280*960),720P(1280x720) Тепловізійний модуль: 50Hz@2
Sub Stream: Оптичний модуль: 50Hz @ 25fps; 720P (1280x720), VGA (640x480), QVGA (320x240); 60Hz@30fps; 720P (1280x720), VGA (640x480), QVGA (320x240) Тепловізійний модуль: 50Hz @ 25fps; 640 x 480, 320x240; 60Hz@30fps; 640 480, 320x240
Стиснення відео: H.265/H.264/MJPEG
Протоколи: TCP/IP,HTTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,SMTP,NTP,UPnP,SNMP,HTTPS,FTP
Робоча температура, °C: -30 °C to 60 °C
Гарантія, міс: 18
Серія: Ultra AI
Тип підключення: провідний
SD карта: запис на карту SD
SD карта, GB: 256
WDR: 120
BLC: так
Світлочутливість, lux: 0,003
Значення діафрагми: 1,6
Частота кадрів, fps: 25
Швидкість затвора: 1/5 s to 1/100,000 s
Інтелектуальна функція: PID, LCD, виявлення пожежі, сигналізація за температурою
Аудіовхід: 1
Аудіовихід: 1
Додаток: GVSS
Ступінь захисту, вандалозахисту: IP66
Робоча напруга: 12V
Tri Stream: Оптичний модуль: 50Hz @ 25fps; VGA(640x480), QVGA(320x240); 60Hz@30fps; VGA(640x480), QVGA(320x240) Тепловізійний модуль: 50Hz @ 25fps; 320x240; 60Hz@30fps; 320x240
Аудіо: G.711u/G.711a
3DDNR: так
HLC: так
РОЕ: так
PОE стандарт: 802.3af
Кількість потоків: 3
Тип об'єктиву: фіксований
Кількість мегапікселів (оптичний модуль), MP: 5
Роздільна здатність зображення (оптичний модуль): 2592*1944
Матриця (оптичний модуль): 1/2.7" Progressive Scan CMOS
Кут огляду (оптичний модуль): 85
Фокусна відстань (оптичний модуль), мм: 3,6
Матриця (тепловізійний модуль): Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays
Роздільна здатність зображення (тепловізійний модуль): 256192
Спектральний діапазон (тепловізійний модуль): 8-14m
IFOV: 3.75 mrad
NETD (еквівалентна шумова різниця температур): 50 mk @ 25 F 1.0, 25Hz
Фокусна відстань (тепловізійний модуль), мм: 3,2
Кут огляду (тепловізійний модуль): 56°x42°
Діапазон температур (тепловізійний модуль): -15 °C to + 150 °C (-5 °F to + 302°F)
Точність температури (тепловізійний модуль): ± 8 °C (± 14.4 °F)