Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-V IV WP-6000VA (6000Вт) 48V 120A MPPT 120-450V ON-OFF GRID IP65
Артикул LP30595
Описание товара
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • може працювати без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.