Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-8000VA (8000Вт) MPPT 150A OFF GRID
Артикул LP20087
Описание товара
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-MAXII OFF GRID
  • Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
  • ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
  • у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • функція стабілізації в широкому діапазоні вхідної напруги - 170-280 V;
  • ККД – до 98%;
  • Вихідна напруга - 230±5% V;
  • Потужність - 8000/8000 VA/W;
  • Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
Характеристики
Вага, кг: 18,9
Потужність, VA/W: 8000/8000
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 170-280
Номінальна вхідна напруга (AC), V: 230
Вихідна напруга, V: 230±5%
Номінальна напруга АКБ, V: 48
Частотний діапазон, Hz: 50/60
Час перемикання, мс: 15
Потужність (без навантаження), W: < 70
Струм заряду від мережі, A: 120
Максимальний струм заряду (AC+PV), A: 150
Максимальна вхідна напруга від панелей, V: 500
Максимальна потужність панелей, W: 8000
Струм заряду від панелей, A: 150
Кількість MPPT трекерів, шт: 2
Діапазон напруг MPPT, V: 90-450
Максимальна напруга МРРТ (DC), V: 450
Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A: 18A*2MPPT