Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-MAXII-11000VA (11000Вт) MPPT 150A OFF GRID
Артикул LP20088
Описание товара
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-MAXII OFF GRID
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • Можна використовувати як інвертор для сонячних панелей;
  • У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
  • сонячні панелі
  • мережа
  • акумуляторні батареї
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
  • Сонячні електростанції.
  • Системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання і т.д.
  • Для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
  • ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
  • у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • функція стабілізації в широкому діапазоні вхідної напруги - 90-280 V;
  • ККД – до 98%;
  • Вихідна напруга - 230 V;
  • Потужність - 11000/11000 VA/W;
  • Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
Характеристики
Вага, кг: 19,1
Потужність, VA/W: 11000/11000
Форма вхідної напруги: правильна синусоїда
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 90-280
Вихідна напруга, V: 230
Номінальна напруга АКБ, V: 48
Частотний діапазон, Hz: 50/60
Час перемикання, мс: 20
Потужність (без навантаження), W: < 70
Струм заряду від мережі, A: 150
Максимальний струм заряду (AC+PV), A: 150
Номінальна вхідна напруга від панелей, V: 90-450
Максимальна потужність панелей, W: 11000
Діапазон напруг MPPT, V: 90-450
Максимальна напруга МРРТ (DC), V: 450
Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A: 18A*2MPPT