Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HYGMAX-4200VA (4200Вт) 24V 120A MPPT 90-450V ON-OFF GRID
Артикул LP30591
Описание товара
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • у комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • може працювати без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.