Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-MAX-8000VA (8000Вт) 48V 80A MPPT 90-450V
Артикул LP19415
Описание товара
Характеристики
Вага, кг: 21,55
Тип: гібридний MPPT з правильною синусоїдою
Потужність, VA/W: 8000/8000
Форма вхідної напруги: правильна синусоїда
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 170-280
Номінальна вхідна напруга (AC), V: 230
Вихідна напруга, V: 230±5%
Номінальна напруга АКБ, V: 48
Частотний діапазон, Hz: 50/60±5 (налаштовується)
Час перемикання, мс: 15
Потужність (без навантаження), W: < 70
Струм заряду від мережі, A: 80
Номінальний струм заряду (AC+PV), A: 80
Максимальний струм заряду (AC+PV), A: 120
Номінальна вхідна напруга від панелей, V: 320
Максимальна вхідна напруга від панелей, V: 500
Максимальна потужність панелей, W: 8000
Кількість MPPT трекерів, шт: 2
Діапазон напруг MPPT, V: 90-450
Максимальна напруга МРРТ (DC), V: 450
Максимальний вхідний струм MPPT контролера (DC), A: 18A*2MPPT