Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-1533-15000VA (15000Вт) 48V 2MPPT 400-800V - 3 фазний ON-OFF GRID
Артикул LP20086
Описание товара
Представлений ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
  • системи сонячних електростанцій;
  • системи резеврного живлення;
  • деякі комп'ютери;
  • котли опалення;
  • побутову техніку (холодильник, аудіотехніка, кондиціонер, повітряний компресор);
  • монітори;
  • системні блоки;
  • робочі станції;
  • вузли локальної обчислювальної мережі;
  • комп'ютерну периферію;
  • іншу техніку з імпульсними блоками живлення.
3 кроки для підключення ДБЖ:
  1. Підключити акумулятор дотримуючись полярності;
  2. Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;