Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LogicPower LPW-HY-3522-3500VA (3500Вт) 24V 100A MPPT 120-450V
Артикул LP19413
Описание товара
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою LPW-HY-3522
UPS з правильною синусоїдою та MPPT контролером:
  • Можна використовувати як інвертор для сонячних панелей;
  • У комплекті з акумуляторами може застосовуватися як джерело безперебійного живлення;
  • Може працювати як автономний інвертор без підключення акумулятора. Електроустаткування живиться електроенергією від сонячних батарей або від мережі 220V, залежно від часу доби та генерації фотомодулів.
ДБЖ гібридний з правильною синусоїдою здатний автоматично керувати джерелами електричної енергії:
  • сонячні панелі
  • мережа
  • акумуляторні батареї
Купити гібридний ДБЖ з правильною синусоїдою: де застосовується?
  • Сонячні електростанції.
  • Системи резервного живлення опалювальних котлів, автономного водопостачання і т.д.
  • Для безперебійного живлення потужних комп'ютерів та серверних станцій.
Гібридні інвертори з правильною синусоїдою та MPPT контролером - переваги використання:
  • ефективність роботи сонячних фотомодулів зростає до 30%;
  • у разі затінювання частини площі сонячних батарей інвертор автоматично оптимізує генерацію;
  • ККД – до 98%;
  • Вихідна напруга - 230±5% V;
  • Діапазон вхідної напруги - 170-280 V;
  • Потужність - 3500/3500 VA/W;
  • Форма вихідної напруги - правильна синусоїда.
Характеристики
Вага, кг: 10,1
Потужність, VA/W: 3500/3500
Форма вхідної напруги: правильна синусоїда
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Діапазон вхідної напруги, V: 170-280
Номінальна вхідна напруга (AC), V: 230
Вихідна напруга, V: 230±5%