Гібридний ДБЖ BRAZZERS BRZ-SOLAR-1200 (1200VA/1000W)
Артикул BRZ-SOLAR-1200
Описание товара
BRAZZERS BRZ-SOLAR-1200 (1200VA/1000W) Гібридне джерело безперебійного живлення, лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою, вхід для сонячної панелі MPPT 30А. Офіційна продукція BRAZZERS с гарантією.
Гібридний сонячний ДБЖ може працювати як мережевий, і як автономний ДБЖ.
Можливість зберігання енергії
Резервне живлення
Гнучкість та модульність
Підвищена енергоефективність
Більший контроль
Економія витрат
Характеристики BRAZZERS BRZ-SOLAR-1200
  • Тип - лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
  • Форма вихідної напруги - правильна синусоїда
  • Номінальна потужність: 1000W 1200VA
  • Тип батареї: DC 12V, зовнішня
  • Вхідна напруга:
    • UPS.mode: 145-270±5 (Vac)
    • Inv.mode: 100-290±5 (Vac)
  • Вхідна частота: 45-65Hz
  • Вихідна напруга:
    • UPS.mode: 203-238±5 (Vac)
    • Inv.mode: 150-255±5 (Vac)
  • Час перемикання: >10мс
  • Струм заряду: 10/20А
  • Вхід сонячної панелі MPPT: 30А