Блок безперебійного живлення з АКБ GV-006-UPS-A-1202-10A-18Ah
Артикул LP19717
Описание товара
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) GV-006-UPS-A-1202-10A-18Ah складається з імпульсного блока живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12 V ±5% і акумуляторної батареї зовнішнього типу 12 V.
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 18 Ah.
Де застосовуються джерела безперебійного живлення GreenVison?
  • Системи відеоспостереження
  • Електричні замки та домофони
  • Охоронні системи та сигналізація
  • Контроль доступу
  • Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Блок живлення та акумулятор укладено у металевий корпус із замком для відчинення дверей.
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 10 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
Як забезпечити безперебійне живлення для відеоспостереження, можна прочитати в нашій статті
У комплект входять:
  • Блок безперервного живлення GV-006-UPS-A-1202-10A
  • Акумулятор AGM LPM 12V - 18 Ah
Характеристики
Вага, кг: 7
Тип: блоки безперебійного живлення
Вихідна напруга, V: 12
Кількість виходів: 9
Тип індикації: світлодіод (червоний, зелений, жовтий)
Тип під'єднання до мережі: штировий роз'єм C14
Робоча температура, °C: -20 ~ +50
Матеріал корпусу: пластик
Колір: білий
Довжина, мм: 315
Ширина, мм: 110
Висота, мм: 315
Потужність, W: 120
Вхідна напруга, V: 190-265
Штатне місце акумуляторної батареї, Ah: 18
Струм, А: 10
Індикація: є
Тип захисту корпусу: IP20
Тип під'єднання споживача: гвинтові клеми
Захист від короткого замикання: є
Захист від перевантаження: є
Захист від перезаряду: є
Живлення: від мережі або батареї
Запобіжник самовідновлювальний: 1.2А - 9 шт.