Блок безперебійного живлення з АКБ GV-003-UPS-A-1201-10A-7Ah
Артикул LP15794
Описание товара
Складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12 V ±5% та акумуляторної батареї зовнішнього типу 12В ємність 7 А/год (входить до комплектації).
Блок живлення та акумулятор поміщено в металевий корпус із замком для відчинення дверей.
На зовнішній панелі корпусу ДБЖ GV-003-UPS-A-1201-10A-7Ah встановлено світлодіодну індикацію режимів роботи. Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 10 А.
Габаритні розміри: x x мм. Колір корпусу – сірий.
Де застосовуються Джерело безперебійного живлення GreenVison?
• Системи відеонагляду
• Електричні замки та домофони
• Охоронні системи та сигналізація
• Контроль доступу
• Світильники та світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольтів
Це джерело безперебійного живлення може укомплектуватися акумуляторами від 7 до 9 Ампер годин.
Як забезпечити безперебійне живлення для відеоспостереження, можна прочитати в нашій статті
Характеристики
Вага, кг: 3,88
Тип: блоки безперебійного живлення
Вихідна напруга, V: 12
Кількість виходів: 9
Тип індикації: світлодіод (червоний, зелений, жовтий)
Тип під'єднання до мережі: штировий роз'єм C14
Робоча температура, °C: -20 ~ +50
Матеріал корпусу: метал
Колір: сірий
Довжина, мм: 197
Ширина, мм: 90
Висота, мм: 295
Потужність, W: 120
Вхідна напруга, V: 190-265
Штатне місце акумуляторної батареї, Ah: 7
Струм, А: 10
Індикація: є
Тип захисту корпусу: IP20
Тип під'єднання споживача: гвинтові клеми
Захист від короткого замикання: є
Захист від перевантаження: є
Захист від перезаряду: є
Живлення: свинцово-кислотный AGM (12V 7Ah)
Запобіжник самовідновлювальний: 1.2А - 9 шт.