Блок безперебійного живлення у боксі з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-7Ah
Артикул LP29629
Описание товара
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) c АКБ складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50/60 Гц) до параметра DC 12-14 V ±5% і акумуляторної батареї зовнішнього типу 12 V.
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 7 Ah.
Де застосовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?
  • Системи відеоспостереження
  • Електричні замки та домофони
  • Охоронні системи та сигналізація
  • Контроль доступу
  • Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.
До комплекту входять:
  • Блок безперервного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A
  • Акумулятор AGM LPM 12V - 7 Ah
  • Бокс пластиковий монтажний 320х250х125мм