Акумулятор Li-ion 4,2Ah 3.7V 21700 Molicel INR21700-P42A
Артикул LP29596
Описание товара
Даний тип елементів живлення здатний тримати навантаження до 45A тому використовується переважно в потужних електричних інструментах, електротранспорті, квадрокоптерах та інших пристроях, які потребують високий струм для роботи.
Технічні храктеристики:
  • Ємність: 4000-4200 мАг
  • Захист: Без захисту
  • Внутрішній опір: ≤10m
  • Напруга номінальна: 3.6В
  • Напруга повного заряду: 4.2В
  • Напруга повного розряду: 2.5В
  • Робоча температура: -40°C ~ +60°C
  • Температура заряджання: -20°C ~ +60°C
  • Кількість життєвих циклів: падіння ємності до 85% від номіналу після 500 циклів при розряді струмом 20А.
Струм заряду:
  • Стандартний струм заряда - 2A (0.5C)
  • Швидка зарядка - 4.2A (1C)
Струм розряду:
  • Максимальний струм навантаження - 45А (11С)
Розміри (DxH): 21.7х70.2 mm