Комплект АКБ LP LiFePO4 12,8V - 304 Ah та ДБЖ Prologix 1200 (PLP1200XL) 1000W
Артикул LP30431 Prologix PLP1200XL
Описание товара
Комплект:
Акумулятор LP LiFePO4 12,8V - 304 Ah (3891Wh) (BMS 200A/200А) пластик Smart BT- офіційна гарантія 5 років + ДБЖ Prologix PLP1200XL з правильною синусоїдою 12V 1000W - офіційна гарантія 2 роки
Де їх можна використовувати?
  • Електронавантажувачі, підлогомийні машини, газонокосарки та інша спецтехніка
  • Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва та ін.
  • Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
  • Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів тощо.
BMS інтелектуальна плата захисту, активний балансир, Bluetooth
  • перезарядження
  • захист від низького заряду
  • захист від високих чи низьких температур
  • захист від перевантаження струмом
  • захист від короткого замикання тощо.
Bluetooth - завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
  • контроль рівня заряду акумулятора
  • контроль стану роботи батареї
  • контроль ємності акумулятора
ДБЖ Prologix PLP1200XL з правильною синусоїдою 12V 1000W - офіційна гарантія 2 роки
На кожен полюс акамуляторної батареї - здвоєний кабель по 10 кв.мм.
Значна потужність для будь-якого обладнання
Базова потужність 1200 ВА (1000 ВТ) найбільша у лінійці виробника. Дозволяє підключати практично будь-яке побутове та офісне обладнання, навіть найенергоємніші пристрої. При вхідній напрузі 140-275В пристрій вирівнює і підтримує стабільну вихідну напругу 220В (+/- 10%).
Миттєве реагування та зручне управління
Компактний та потужний: без компромісів
Поєднує компактні розміри 290х255х120мм, сучасний дизайн, невелику вагу 12,2 Кг і чудову продуктивність. Його легко розмістити в офісі, квартирі, приватному будинку та будь-якому іншому місці, не займаючи багато простору. Разом із стильною зовнішністю пристрою, виробник надає покупцю довгострокову гарантію 24 місяців;
Ваша техніка під надійним захистом
Вихідні параметри Prologix PLP1200XL
  • Тип лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
  • Форма вихідної напруги правильна синусоїда
  • Напруга на виході, В 220 ± 10%
Основнi характеристики:
  • Тип: лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
  • Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
  • Потужність повна: 1200 VA
  • Потужність активна: 1000 Вт
  • Вихідна напруга: 203-238 В ± 5%
  • Час перемикання: 4-6 мс
  • LCD-дисплей: так
  • Кількість вихідних розеток: 2
  • Підключення зовнішніх акумуляторів: 12 В
  • Акумулятор у комплекті: немає
  • Напруга живлення, В: 220
  • Час перемикання, мс: 4-6
  • Тип підключення до мережі: євровилка
  • Тип підключення до батареї: клеми під болт М8
Батарея
  • Акумуляторна батарея: зовнішня
  • Кількість батарей: без батареї
  • Номінальна напруга АКБ 12 В
Вихідні розетки
  • Кількість вихідних розеток 2
Захист
  • Захист від перевантаження є
  • Захист від короткого замикання є
  • Захист від перегріву є
  • Захист від перевантажень є
  • Захист від переполюсування немає
Додатково
  • РК-дисплей є
  • Наявність USB-порту немає
  • Тип охолодження активне
Фізичні характеристики
  • Колір чорний
  • Матеріал корпусу пластик
  • Габарити (ШхВхГ) 255х120х290 мм